Ciekawe artykuły

Zakaz montażu kotłów gazowych to "FAKE NEWS"!

Czy prawdziwa jest informacja o zakazie montażu kotłów gazowych i wykorzystywania gazu w ogrzewnictwie? Od pewnego czasu, pojawiają się w mediach sensacyjne informacje na temat spodziewanego szybkiego zakazu instalacji kotłów gazowych oraz wykorzystywaniu gazu w instalacjach do ogrzewania.
Czytaj więcej

Zapraszamy do przeczytania artykułów branżowych

Etykiety- Obawiam się nadużyć - autor Norbert Winogrodzki Materiały w systemach instalacyjnych - autor Norbert Winogrodzki Systemy sterownia w kotłach kondensacyjnych - autor
Czytaj więcej

Orły Instalatorstwa 2018 dla BBT Technika Grzewcza!

W 2019 roku nasza firma została laureatem plebiscytu badania jakości usług w województwie Mazowieckim - „Orły Instalatorstwa” z łączną notą 8,7 na 10 możliwych punktów - udowadniając tym, najwyższy poziom usług oferowanych w rejonie techniki grzewczej, chłodniczej, wodnej i kanalizacyjnej.
Czytaj więcej

Klauzula informacyjna dotycząca polityki prywatności i ochrony danych osobowych

Zgodnie z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia od dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) „RODO”.
Czytaj więcej

Złoty Instalator dla BBT Technika Grzewcza po raz drugi!

Nasza firma za działalność w 2018 roku po raz drugi otrzymała statuetkę Złotego Instalatora. Nagroda została przyznana za kompleksowe wykonanie instalacji dla niskoenergetycznego budynku mieszkalnego o użytkowej powierzchni 500m2.
Czytaj więcej

Tylko my dajemy 5 lat gwarancji!

Kładziemy nacisk na jakość oferowanych usług i produktów, dlatego też - świadczymy kompleksową obsługę klienta poczynając od doradztwa i projektowania,
Czytaj więcej

Nagroda "Złoty Instalator"

Nasza firma za działalność w 2011 roku otrzymała statuetkę Złotego Instalatora. Nagrodzoną realizacją było wzorowe wykonanie Instalacji Solarnej na bazie 30 szt. kolektorów
Czytaj więcej

Pierwszy kwartał 2019 w branży instalacyjno-grzewczej

Sytuacja w branży i gospodarce w I kwartale 2019 roku była kontynuacją trendu z poprzednich kwartałów 2018 roku. Odnotowano znaczne wzrosty sprzedaży w większości grup produktowych w branży instalacyjno-grzewc zej, chociaż te wzrosty nie były już tak spektakularne jak w niedalekiej przeszłości..
Czytaj więcej

Kotły kondensacyjne - oszczędność czy marketing?

autor Norbert Winogrodzki dla rynekinstalacyjny.pl
Czytaj więcej